Firma (1.1.13) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: core
hi: कोर

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख

en: Scale
hi: पैमाना

en: Content Bottom
hi: सामग्री नीचे

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Footer menu
hi: फुटर मेनू

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
