Firma (1.1.13) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
