Firma (1.1.13) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Scale
sk: Škálovať

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu
