Firma (1.1.14) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
