Firma (1.1.15) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
