Firma (1.1.20) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Scale
da: Skalér

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Tabs
da: Faner

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
