Firma (1.1.21) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Scale
pl: Skala

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Content Bottom
pl: Na dole treści

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: E-mail Address
pl: Adres e-mail

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Slideshow autoplay
pl: Autoodtwarzanie pokazu slajdów

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
