Firma (1.1.22) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
