Firma (1.1.22) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: core
lt: branduolys

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Scale
lt: Mastelis

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
