Firma (1.2.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: core
af: kern

en: Search
af: Soek

en: Image
af: Beeld

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif
