Firma (1.2.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Image
cy: Delwedd

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn
