Firma (1.2.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Search
eo: Serĉu

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Scale
eo: Skalo
