Firma (1.2.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Image
he: תמונה

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Tabs
he: לשוניות

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Contact Us
he: יצירת קשר

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
