Firma (1.2.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი
