Firma (1.2.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Push
kn: ತಳ್ಳು
