Firma (1.2.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
