Firma (1.2.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: Left sidebar
ml: ഇടത്തെ വശപ്പട്ട

en: Right sidebar
ml: വലത്തെ വശപ്പട്ട

en: Scale
ml: തോത്
