Firma (1.2.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Search
mn: Хайх

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
