Firma (1.2.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Search
os: Агуырд

en: Image
os: Сурæт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
