Firma (1.2.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Search
ro: Căutare

en: Image
ro: Imagine

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Scale
ro: Scalare

en: Tabs
ro: Taburi

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Contact Us
ro: Contactați-ne

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
