Firma (1.2.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය
