Firma (1.2.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Search
th: ค้นหา

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
