Firma (1.2.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Scale
ug: شكالا

en: Tabs
ug: جەدۋەل
