Firma (1.2.0) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: core
uk: ядро

en: Search
uk: Пошук

en: Image
uk: Зображення

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Scale
uk: Масштаб

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: Tabs
uk: Вкладки

en: YouTube URL
uk: Посилання YouTube

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Push
uk: Штовхання

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: LinkedIn URL
uk: URL соцмережі LinkedIn

en: Our Location
uk: Наше місце розташування

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Pull
uk: Тягнути

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
