Fitbit (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Value
bs: Vrijednost

en: Weight
bs: Težina

en: Height
bs: Visina

en: exposed
bs: izložen
