Fitbit (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Image size
cy: Maint delwedd

en: Value
cy: Gwerth

en: Weight
cy: Pwysau

en: Height
cy: Uchder

en: exposed
cy: agored
