Fitbit (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Image size
es: Tamaño de la imagen

en: Value
es: Valor

en: Age
es: Edad

en: Country
es: País

en: Weight
es: Peso

en: Member since
es: Miembro desde

en: Height
es: Alto

en: Full name
es: Nombre completo

en: Gender
es: Género

en: Display name
es: Mostrar nombre

en: Timezone
es: Zona horaria

en: About
es: Acerca de

en: Metric
es: Métrico

en: Steps
es: Pasos

en: UK
es: GB

en: User id
es: Id de usuario

en: exposed
es: expuesto

en: Date of birth
es: Fecha de nacimiento
