Fitbit (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Image size
fr: Taille de l'image

en: Value
fr: Valeur

en: Age
fr: Âge

en: Country
fr: Pays

en: Weight
fr: Poids

en: Member since
fr: Membre depuis

en: Height
fr: Hauteur

en: Full name
fr: Nom complet

en: Gender
fr: Sexe

en: Display name
fr: Nom de l'affichage

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: About
fr: À propos

en: Metric
fr: Métrique

en: Steps
fr: Étapes

en: User id
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: exposed
fr: exposé

en: Unit system
fr: Système d'unité

en: Date of birth
fr: Date de naissance
