Fitbit (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Image size
hu: Képméret

en: Value
hu: Érték

en: Age
hu: Kor

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Member since
hu: Ennyi ideje tag

en: Height
hu: Magasság

en: Full name
hu: Teljes név

en: Gender
hu: Nem

en: Avatar
hu: Profilkép

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Timezone
hu: Időzóna

en: About
hu: Leírás

en: Metric
hu: Metrikus

en: Steps
hu: Lépések

en: exposed
hu: felfedett

en: Unit system
hu: Mértékegység

en: Date of birth
hu: Születési idő
