Fitbit (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Height
km: កម្ពស់

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: About
km: អំពី
