Fitbit (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Age
kn: ಪ್ರಾಯ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: UK
kn: ಯುಕೆ
