Fitbit (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Value
nl: Waarde

en: Age
nl: Leeftijd

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: Member since
nl: Geregistreerd sinds

en: Height
nl: Hoogte

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: About
nl: Over

en: Metric
nl: Metrisch

en: Steps
nl: Stappen

en: User id
nl: Gebruikers-ID

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Date of birth
nl: Geboortedatum
