Fitbit (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Image size
te: బొమ్మ కొలత

en: Value
te: విలువ

en: Age
te: వయసు

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Height
te: ఎత్తు

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: Avatar
te: అవతారం

en: Display name
te: చూపించే పేరు

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: About
te: గురించి
