Fitbit (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: About
ug: ھەققىدە
