Fitbit (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: About
az: Haqqında

en: Steps
az: Addımlar

en: exposed
az: məruz
