Fitbit (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Value
cs: Hodnota

en: Age
cs: Věk

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Height
cs: Výška

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: About
cs: Popis

en: Metric
cs: Metrická

en: exposed
cs: vystavený
