Fitbit (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Value
el: Αξία

en: Age
el: Ηλικία

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Height
el: Ύψος

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Gender
el: Γένος

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: About
el: Περί

en: Metric
el: Μετρικό σύστημα

en: User id
el: Id χρήστη
