Fitbit (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Value
jv: Biji

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: About
jv: Ngenani
