Fitbit (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Image size
ml: ചിത്രത്തിന്റെ വലിപ്പം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
