Fitbit (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Value
sl: Vrednost

en: Weight
sl: Teža

en: Height
sl: Višina

en: About
sl: O modulu
