Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Value
be: Значэнне

en: Age
be: Узрост

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Height
be: Вышыня

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: About
be: Аб
