Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Value
fa: مقدار

en: Age
fa: سن

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Height
fa: ارتفاع

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Gender
fa: جنسیت

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: About
fa: درباره

en: UK
fa: انگلستان
