Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Value
mn: Утга

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Height
mn: Өндөр
