Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Image size
mr: छायाचित्राचा आकार

en: Value
mr: किंमत

en: Age
mr: वय

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Height
mr: उंची
