Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: Value
oc: Valor

en: Age
oc: Atge

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Height
oc: Nautor

en: Full name
oc: Nom complet

en: Gender
oc: Sèxe

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Timezone
oc: Fus orari

en: About
oc: A prepaus

en: exposed
oc: expausat
