Fitbit (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Value
uk: Значення

en: Age
uk: Вік

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Member since
uk: Бере участь з

en: Height
uk: Висота

en: Full name
uk: Повна назва

en: Gender
uk: Стать

en: Avatar
uk: Аватар

en: Display name
uk: Назва

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: About
uk: Про модуль

en: Metric
uk: Метрична

en: Steps
uk: Кроки

en: UK
uk: Великобританія

en: User id
uk: ID користувача

en: exposed
uk: розкритий

en: Date of birth
uk: Дата народження

en: Client secret
uk: Пароль клієнта
