Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Value
ca: Valor

en: Age
ca: Temps

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Height
ca: Alçada

en: Full name
ca: Nom complet

en: Gender
ca: Gènere

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Timezone
ca: Zona horària

en: About
ca: Detalls

en: Metric
ca: Mètric

en: Steps
ca: Passos

en: exposed
ca: exposat

en: Date of birth
ca: Data de naixement
