Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Image size
is: Stærð myndar

en: Value
is: Gildi

en: Age
is: Aldur

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Member since
is: Meðlimur síðan

en: Height
is: Hæð

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Display name
is: Birta nafn

en: Timezone
is: Tímabelti

en: About
is: Um
