Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Age
my: အသက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: About
my: အကြောင်း
