Fitbit (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Weight
ps: وزن

en: Height
ps: لوړوالی

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: About
ps: په اړه
